.

.

Телото Ракавица е Ракавица Snap-На Случај со Спојувалка за Каиш за Samsung Еп (Црна)

Телото Ракавица е Ракавица Snap-На Случај со Спојувалка за Каиш за Samsung Еп (Црна)

DEN 203.76
Количината на стоката

Snap-за тежок случај опфатени со текстура ракавица материјал.Крајната обичај се вклопуваат за максимална заштита.Отстранлив knob за низок профил.Snap-На тешко школка случај спакувани во текстура ракавица материјал.Крајната обичај се вклопуваат за максимална заштита.Отстранлив knob за низок профил.Прилагодливи потпирачот изграден во клипот.Потпирачот овозможува повеќе агли на гледање.На Ракавица Snap-Во случај нуди револуционерна заштита во крајна обичај се вклопуваат телефон случај.Овој случај има трајни тешко школка спакувани во текстура ракавица материјал кој е лесен за контрола и го заштитува вашиот телефон од гребење.Овој случај доаѓа со нашиот патентиран сите-во-едно клип систем, кој вклучува отстранлив knob за низок профил и брзо ослободување клип со прилагодливи изградена-во потпирачот.Ова им овозможува на телефонот да се носи на појас, propped со потпирач, или падна во вашиот џеб без напор!Овој случај овозможува пристап до сите контроли заедно со полнење порта.

R

Слични производи