.

.

Вашата Цел Направи Мојот Ден Налепници 1.5 Виножито Бизнис Налепници - 500 Компјутери Среќен Mail Мејлинг Налепници Boho Ви Благодариме за Вашата Нарачка Налепници за Пли

Вашата Цел Направи Мојот Ден Налепници 1.5 Виножито Бизнис Налепници - 500 Компјутери Среќен Mail Мејлинг Налепници

DEN 287.76
Количината на стоката

Вашата Цел Направи Мојот Ден Налепници, секоја цел декоративни бизнис налепница големина е 2 инчи во дијаметар, совршена големина за да ги красат пакети и плик заптивки. 500 Ви Благодариме Labels може да ги исполни вашите дневни декоративни барањата за различни деловни прилики, да обезбеди добра декорација ефект и, исто така, се пренесе својата благодарност кон клиентите.Секој бизнис ви благодариме на етикетата е отпечатена со зборовите : "вашата нарачка направи мојот ден, јас се надевам дека ова ќе го прави за твое" и смешковци соочуваат со црвениот цвет шема, која ќе ја покаже својата благодарност кон клиентите.Лесно да лупам исклучите овие ви се заблагодарам за вашата нарачка налепници и се држи добро за повеќето мазна површина.Овие се заблагодарам што се тркалаат налепници се совршени за подарок кутии, кеси, честитки, коверти, хартиени кеси, поштенските кутии, пакети и повеќе, погодни за бизниси, онлајн трговците на мало, се пече продажба, бутици и мали продавници, итн.Вашата Цел Направи Мојот Ден Налепници Смајли Лице Налепници.Ви благодариме за Вашата Нарачка Налепници Црвениот Цвет Налепници.Секоја етикета големина е од 1,5 инчи во дијаметар.Целосно 500 лепило ви благодариме налепници.Доволно количество за да ги задоволат вашите дневни декоративни барањата за различни деловни прилики, да обезбеди добра декорација ефект и, исто така, се пренесе својата благодарност кон клиентите.Секоја етикета е отпечатена со зборовите : "вашата нарачка направи мојот ден, јас се надевам дека ова ќе го прави за твое" и смешковци соочуваат со црвениот цвет шема, која ќе ја покаже својата благодарност кон клиентите.Лесно да лупам исклучите овие ви се заблагодарам за вашата нарачка налепници и се држи добро за повеќето мазна површина.Овие се заблагодарам што се тркалаат налепници се совршени за подарок кутии, кеси, честитки, коверти, хартиени кеси, поштенските кутии, пакети и повеќе, погодни за бизниси, онлајн трговците на мало, се пече продажба, бутици и мали продавници, итн.

R

Слични производи