.

.

willikiva 6PCS 1/2inch 5/8inch 3/4inch Замена Д-Прстени со Затворање Завртка Shackle Клуч на Носителот Потковица У Облик Dee Прстен DIY Кожа Занает Чанта (Злато)

willikiva 6PCS 1/2inch 5/8inch 3/4inch Замена Д-Прстени со Затворање Завртка Shackle Клуч на Носителот Потковица

DEN 263.76
Количината на стоката

2 PCS1/2inch+2 ПАРЧИЊА 5/8inch+2 ПАРЧИЊА 3/4inch.D-прстен е цврст метал и рака на лентата може да биде unscrewed, па можете да ја менуваат-од вашиот ремени (или хардвер) без unstitching!Неверојатни нова форма за D-Прстени во потрага потковица форма.Може да се користи само како традиционална Д-Прстен или unscrewed, за да се овозможи рака/хардверски промени или поправки.willikiva.

R

Слични производи