.

.

ohora Гел Ноктите N Тен Потпис - Полу Излечи Траен лак Ленти - Вклучува 2 Првично Влошки, Ноктите File & Дрвен Стап - Лесно да се Примени & Remove - 16 Солидна Боја & 14 Акцент Обвив?

ohora Гел Ноктите N Тен Потпис - Полу Излечи Траен лак Ленти - Вклучува 2 Првично Влошки, Ноктите File & Дрвен

DEN 528.00
Количината на стоката

Комплетен Сет на Ноктите Уметност Налепници - Секоја кутија содржи 30 лесен-за-користење на ноктите обвива (14 акцент и 16 солидна боја) во 15 различни големини.Таа, исто така доаѓа со 2 првично влошки, 1 нокти датотека, и 1 дрвен стап.Совршено се Вклопуваат - Излечи 60% однапред, нашите гел ноктите се направени со вистински течен гел и одговара на сите типови на ноктите големини и форми.Без разлика дали имате со круг или квадрат во облик на ноктите, нашите полски ќе изгледа fab.Полу Излечи Гел Ноктите Дека Последниот - Со својата водоотпорен врвот гел слој, нашите гел за нокти налепници може да трае и до 2 недели откако целосно да се излечи под УВ ламба.Вие нема да мора да се грижите за нив chipping off!.Се Салон за убавина-Квалитетни Нокти Во Минути - Не имаат време да се оди на салон за убавина?Овие полу излечи гел ноктите ленти се лесни за употреба, датотеката, да се излечи и да се отстранат.Дури и почетниците може да се добие прекрасен изглед на ноктите во минути!.Вегетаријанската & Животно-Friendly - Нашите гел ноктите обвива не се тестирани на животни, не содржат било животно-изведен состојки, и се целосно безбедни за употреба.Ние не користете било груби хемикалии на нашата заврши ленти.Дали сакате да се добие оние слика-совршен нокти, но не знаете како?Прекрасни помине уметност и убава полски дизајни продолжи да биде голем хит меѓу луѓето на сите возрасти.Од embellishing ноктите со светкавиот камења за мешање и појавување на модерни бои, постојат неколку начини можете да ја покажат својата индивидуалност преку помине уметност.За жал, добивање оние живописен ноктите дизајни за да може да биде доста скапи, особено ако сте да ги направи во салонот.За среќа, вие не ќе мора да се справи со која било подолго!Можете да добие прекрасен изглед на ноктите во само неколку минути, право дома!Уживајте во салонот на квалитетот на ноктите минус големите цена со ohora е N Тен Потпис Гел Ноктите!Ги добиете сите од вашите помине уметност essentials во еден сет!Оваа N Тен Потпис помине комплет доаѓа со 16 солидна боја на ноктите обвива во нијанси на розова и 14 акцент парчиња кој точки на злато - совршени за елегантен и нежен изглед!Сетот доаѓа со 2 првично влошки, 1 нокти датотека, и 1 дрвени помине стап да ви помогне да се применуваат овие гел ноктите ленти правилно.Загрижен за боја chipping надвор?Не се!Секој гел на ноктите е дизајниран со три слоја : база на гел, боја гел, и врвот гел.На база на гел се користи за да се заштити вашиот заноктиците.Бојата гел дава исклучи дека око-фаќање на дизајн, додека на врвот гел задржува дизајнот на полски.За најдобри резултати, ние го препорачуваме вашиот лекување гел ноктите под ohora ДОВЕДЕ Гел Светилка (не се вклучени).Нашите гел ноктите понуди единствена C-криви дизајн.Ова им овозможува секое парче да се изврши солидна лепливоста на работ на ноктите кревети па можеш да уживаат повеќе денови имаат оние прекрасни нокти.Повеќе причини ќе ви се допаднат нашите гел ноктите ленти : - Уникатен и трендовски дизајн совршен за секоја прилика - Погоден дури и за почетници - Одличен подарок за помине уметност ентузијасти Вашите нокти заслужуваат да изгледа најдобро, премногу.Додадете ohora N Тен Потпис Гел Ноктите да количката ДЕНЕС!.

R

Слични производи