.

.

Едноставен Модерен 14oz Самитот Деца Шише за Вода Термос со Слама Капак - машина за миење Садови Безбедно Вакуум Изолирани Двоен Ѕид Гимнастик Патување Првенство 18/8 ?

Едноставен Модерен 14oz Самитот Деца Шише за Вода Термос со Слама Капак - машина за миење Садови Безбедно Вакуум

DEN 407.76
Количината на стоката

Вакуум Изолирани : Чувајте ги вашите пијат ладна, за неколку часа со двојно ѕидови, изолирани Самитот шише за вода.Течење Доказ Слама Капак : Нашата BPA-free Самитот Слама Капак е течење-доказ кога млазницата е во затворена положба; НИ Патент.Издржливи : Нашите Деца на Самитот во шишиња со вода се обложени во издржливи завршница.На 14-22oz на Самитот во шишиња со вода се вклопуваат во повеќето cupholders.На 32-84oz на Самитот во шишиња со вода, не се вклопуваат во повеќето cupholders.Машина за миење садови Безбедно : Самитот Деца шишиња со вода се машина за миење садови безбедно за лесно чистење.Едноставен Модерен Самитот со Слама Капак за Деца е совршен сад за години и младите.Оваа машина за миење садови безбедно брод доаѓа со течење доказ слама капак.Двојно ѕидови, вакуум изолирани 18/10 од не ' рѓосувачки челик го задржува вашето дете вода или млеко студено, за неколку часа.

R

Слични производи