.

.

Jussto Професионалните еко-пријателски не се лизга дизајн вежбање фитнес салата 6mm обичај tpe јога мат

Jussto Професионалните еко-пријателски не се лизга дизајн вежбање фитнес салата 6mm обичај tpe јога мат

DEN 1682.40
Количината на стоката

Овој класичен дебели јога мат користи NBR материјал, меки и удобни.Новиот материјал е мек, флексибилен, безбедно и нетоксичен.Може да ги заштити вашите колена и да се обезбеди доволно buffering.Погоден за сите видови на светлина спортови како што се медитација, јога, итн.Јога душеци доаѓаат со бесплатен торбичката и рака,можете да го носат на фитнес или каде што сакате.

R

Слични производи