.

.

Поетски Универзална Прилагодливи Мулти-Агол Планината Носителот Застане за Таблет/E-Reader, iPad Mini, iPad Воздухот, iPad 9.7 2017, Galaxy Tab S3 9.7, iPad Про 9.7,12.9 (Црна)

Поетски Универзална Прилагодливи Мулти-Агол Планината Носителот Застане за Таблет/E-Reader, iPad Mini, iPad

DEN 134.16
Количината на стоката

Компатибилен со Поетски Желка Кожата Серија Тешки Силикони Случај (Максимална дебелина До 25 MM).Здрав, лесни, Анти-нула, на TPU стојат има повеќето уреди со или без случаи или ракави.Поддржува и двете вертикални и хоризонтални гледање, прилагодливи агли се обезбеди најголем комфор за вашиот пишување, читање, филм или игри искуство.Гумени влошки се спречи гребнатини и лизгачки.Свитлива, едно парче и џеб-големина, лесно да ги носите и продавница.Универзална Прилагодливи Мулти-Агол Планината Носителот Застане За Таблет/E-Reader, i Pad Mini, i Pad Воздухот, i Pad 9.7 2017, Galaxy Tab S3 9.7, i Pad Про 9.7, 10.5, 12.9.

R

Слични производи