.

.

jinyi Помине CutterNail Clipper Поставите 18Pcs/Set Нокти Clippers Trimmers Помине Clipper Поставите Помине Clippers Уво Лажица Нерѓосувачки Челик Режа Тласкач Tweezer Помине Clippers Машина

jinyi Помине CutterNail Clipper Поставите 18Pcs/Set Нокти Clippers Trimmers Помине Clipper Поставите Помине

DEN 655.20
Количината на стоката

Многу остри и супер лесно да се намали и пети и прст ноктите без проблеми.Тешки и ергономски дизајн, убав подарок за некоја личност.Сечење на работ на оваа clipper е многу остар, ве молиме не дозволувајте им на децата да го користат одделно. 18 Pcs/Set Нокти Clippers Trimmers Помине Clipper Поставите Помине Clippers Уво Лажица Нерѓосувачки Челик Режа Тласкач Tweezer.Направени од високо квалитетен материјал, од не ' рѓосувачки челик + пластика може да се користи и за многу долго време.Лесно да ги користите за декорација на вашите нокти, многу погоден за домашна употреба, девојките мора да има преносни козметички торба.Совршен маникир во собата со сè што ви треба.На педикир во собата е силен и издржлив, не скршени, што се лесен за употреба и безбедно да ја стерилизирате.Се мијат по употреба и може да се користи постојано.маникир поставена за задоволување на вашите потреби.Рака заштита;Нога care Product Тип : Ноктите Clipper Set Size : 17.6 x 12 x 2.5 cm Material : пластични + нерѓосувачки steel Color : како shown Include пакување : 1 x помине clippers set Features : криви на работ, висока цврстина, отпорност на resistancenote : 1. Пред купување, ве молиме проверете боја и големина.2. Производ фотографии не се вклучени производи, освен производите.3. Поради различни монитори, ве молиме имајте во предвид дека може да има мала боја разлика, ве молиме да се разбере.4. Горенаведените податоци за повикување само, големината е рачно мери, грешка е 1-3 cm, ве молиме овозможи, ви благодарам.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе се реши овој проблем што е можно побрзо.6. Добредојдени да ги споделат и повратни информации да ви обезбеди подобри услуги и производи.7. Ви благодариме за посетата на мојот продавница, кликнете на за да влезат во мојата продавница, ќе има многу производи за вашиот референца, логистика, општо земено, ние ќе брод во рок од 1-3 дена, а се проценува дека пристигнување време е 9-15 дена.

R

Слични производи