.

.

Foof е Радио за Автомобил 2 Din Андроид Автомобил Стерео Media Player 13.3 Екран на Допир во Цртичка Авто Rotatable Главата Единица со Bluetooth/GPS/WiFi/Автомобил Info/FM/RDS/DSP за Suzuki Swift 5 -2020

Foof е Радио за Автомобил 2 Din Андроид Автомобил Стерео Media Player 13.3 Екран на Допир во Цртичка Авто Rotatable

DEN 4559.76
Количината на стоката

Систем и функција - За Suzuki Swift 5 2016 2017 2018 2019 2020 година.Се однесуваат на сликата за специфични параметри, брз и стабилен одговор оперативен систем.Радио најдобрите функција : Plug and play/Авторски автомобил посебна рамка/Wi Fi/App download/Подели Екран/Автомобил settings/GPS Навигација/Огледало линк/DSP/Bluetooth/HD 1080 P Видео/Воланот Контрола/Огледало Линк/Backup видео влез/MP3/ПОМОШЕН/USB/support OBD2,DVR,DAB+,цртичка cam,carplay итн.Автомобил Navi GPS Мултимедијален плеер Поддршка за Wi Fi и Bluetooth,Можете да уживате онлајн (поддршка на онлајн видео (HD), ТЕЛЕВИЗИЈА, филм, музика, радио , You Tube, Yahoo, MSN,Tik Tok..) и комуникација (веб разговор онлајн, твитер, лице книга, google + ..), онлајн пребарувате и гледате видео на ова возило Мултимедијален Плеер, да ви даде повеќе да се забавуваат кога возите.Bluetooth Поддршка hands-free повик, phone book/повик рекорд преземете.Радиото е опремено со надворешен микрофон за hands-free разговор со поврзување на Bluetooth телефон и музички плеер.Дури и со воланот контрола, тоа е полесно да се контролира повик или на радио.Plug and play Сите потребни кабли се предвидени, лесно да го инсталирате, нема потреба да се намали на кабли.Доаѓа со рамка (ве молиме бидете сигурни дека облик на рамка е иста како и вашиот стар автомобил пред купување).Canbus-Ако вашата оригинална автомобил има задна камера, или моќ засилувач, или 360 панорамска камера, ве молиме контактирајте со нас однапред, ние ќе им овозможат на вас со canbus.Инаку, вие не треба canbus.За Suzuki Swift 5 2016 2017 2018 2019 2020 Specification1. ПРОЦЕСОРОТ : PX5,PX62. Оперативен систем : Android 10.03. RAM МЕМОРИЈА : 2 G/4 G4. ROM : 32 G/64 G5. Поддршка 2 USB inputs6. Поддршка за 1080 P хардвер декодирање и сите аудио плејбекот formats7. Поддржуваат USB интерфејс на камерата, USB DVR8. Поддршка Огледало Линк (Андроид телефон и i Phone (на еден начин))9. Внатрешни Bluetooth 4.0, може да се игра стерео музика од мобилен телефон преку Bluetooth10. Внатрешни WIFI, поддршка за Wi-Fi и "жешко" место sharing11. Поддршка обратен камера (по-продажбата на РКА тип обратен камера, ако сакате да се потврди дали тоа го поддржува оригинални обратен камера, ве молиме да ги доставите повеќе информации и да се прашува дали сте загрижени пред купување) бидејќи ние не може да гарантира дека нашите радио поддржува сите фабричките копија cameras12. Капацитивни екран поддржува мулти-екран на допир.Допрете чувствителни одговор.Голем екран кој може да се ротира за 90 степени го прави вашето искуство повеќе пријатни.13. Помалку радијација пречки, подобро радио reception14. Поддршка воланот контрола, ве Молиме прво извршување на воланот учење.15. На OSD јазици : повеќе од 20 јазици како англиски/француски/германски/шпански/Italian Package1x Android автомобил домаќин (вклучувајќи ја и рамката Совршен натпревар со оригиналниот автомобил)1x GPS antenna1x моќ plug3x USB порта cable1x РКА продолжување cable1x MIC port1xfor 6-channel DSP1x инструкции sheet There може да има разлики во видовите на производи во пакетот за различни модели.

R

Слични производи