.

.

Aschlop Бебе Момчиња S/S Sunsuit UPF50+ Заштита од Сонце Бебе во Едно Парче УВ Костим за капење Патент Гаража

Aschlop Бебе Момчиња S/S Sunsuit UPF50+ Заштита од Сонце Бебе во Едно Парче УВ Костим за капење Патент Гаража

DEN 431.76
Количината на стоката

80% Најлон, 20% Spandex.Патент затворање.Бебе Момчиња S/S UPF50+ Заштита од Сонце Sunsuit.UPF50+ Заштита од Сонце Блокови 98% од Штетните UVA и UVB Зраци.Со Патент Гаража.Пред Zip за Лесно Да се Стави-On и Off.Исчезнат е отпорен и Издржлив Додека Сеуште Чувство Мека и Удобна.Слободно Пливање Капа.Рака Мие,Ладно.Дали нејзиниот страна на море или на базен, без разлика дали тоа е на плажа или во вода, без разлика дали се затворени простории или на отворено, Aschlop бански ќе ја заштити кожата во сите правци.Повеќе од симпатична, ова бебе во едно парче е подготвен за игра и дизајниран за удобност и оптимална заштита од штетните uv зраци на babys повеќето деликатна сонцето изложени малку рамената, рацете и грбот.Имаме пливање капа за секој костим за капење, кои може подобро да ја заштитите децата главата.Нашите деца бански колекција е специјално дизајниран за бебе и деца.Тоа е удобно, симпатична, мека и лесно да се носат.Преку тестирање, Aschlop бански е UPF50 + Заштита од Сонце, што може да го блокира 98% од UVA и UVB Зраци.Оригиналниот Aschlop Облека со Бренд Лого печатени пакување и ознаки.Aschlop големини се наменска според децата, ве молиме обратете се на големината на табелата пред изборот на големина на облека за да се избегнат непријатностите.Мека и Светлина.Свилен се чувствуваат.Лесно да се исуши.Удобно.Пред zip за лесно и исклучување.Патент размавта за заштита.Со патент гаража за да се спречи chaffing.Ткаенини : Лесни, меки, брзо сушење, 4-начин на истегнување.UPF 50+ Заштита од Сонце Блокови 98% од Штетните UVA и UVB Зраци.Мека и Светлина.Свилен се чувствуваат.Лесно да се исуши.Удобно.Пред zip за лесно и исклучување.Патент размавта за заштита.Со патент гаража за да се спречи chaffing.Ткаенини : Лесни, меки, брзо сушење, 4-начин на истегнување.Тоа го прави детето повеќе удобно, дури и ако детето е носење на пелена. 80%Nyon 20%Spandex.Патент Гаража.Кратки Ракави.Сина Лента.Со Капа.Во текот на летото.Патент Гаража.Кратки Ракави.Морнарица Шари.Со Капа.Во текот на летото.Патент Гаража.Кратки Ракави.Црна Лента.Со Капа.Во текот на летото.Патент Гаража.Кратки Ракави.Морнарица Шари.Со Капа.Во текот на летото.Нашите деца бански колекција е специјално дизајниран за бебе и деца.Тоа е удобно, симпатична, мека и лесно да се носат.Преку тестирање, Aschlop бански е UPF50 + Заштита од Сонце, што може да го блокира 98% од UVA и UVB Зраци.Оригиналниот Aschlop Облека со Бренд Лого печатени пакување и ознаки.Aschlop големини се наменска според децата, ве молиме обратете се на големината на табелата пред изборот на големина на облека за да се избегнат непријатностите.Едно парче Sunsuit.Мека и Light Silky feel Easy да dry Comfortable.На пливање капа е специјално дизајниран за деца, тоа може да се заштити детето главата и косата, така што детето побезбедни во процесот на играње со вода.Пред zip за лесно и off Zipper размавта за protection With патент гаража за да се спречи chaffing Fabric : Лесни, меки, брзо сушење, 4-начин на истегнување.UPF 50+.UPF 50+ Заштита од Сонце Блокови 98% од Штетните UVA и UVB Зраци.Безбедносниот код : 3645436031 Report Бр.ZFLJ30018691. Едно парче Sunsuit.Мека и Light Silky feel Easy да dry Comfortable.Пред zip за лесно и off Zipper размавта за protection With патент гаража за да се спречи chaffing Fabric : Лесни, меки, брзо сушење, 4-начин на истегнување.Interlining на Дното.Тоа го прави детето повеќе удобно, дури и ако детето е носење на пелена. 80%Nyon 20%Spandex.Нашите деца бански колекција е специјално дизајниран за бебе и деца.Тоа е удобно, симпатична, мека и лесно да се носат.Преку тестирање, Aschlop бански е UPF50 + Заштита од Сонце, што може да го блокира 98% од UVA и UVB Зраци.Оригиналниот Aschlop Облека со Бренд Лого печатени пакување и ознаки.Aschlop големини се наменска според децата, ве молиме обратете се на големината на табелата пред изборот на големина на облека за да се избегнат непријатностите.

R

Слични производи