.

.

Sojet V1H Рачни Термички инк-џет Печатач и Скенер

Sojet V1H Рачни Термички инк-џет Печатач и Скенер

DEN 10056.00
Количината на стоката

Чисти и непроблематична технологија, компактен и лесен дизајн. 5 инчен колор екран осетлив на допир на екранот 1280x720 резолуција, изградена-во скенер овозможува да го скенира бар-кодови и за печатење на информации за нив. 600 x 600 dpi резолуција.Multiline печатење, бар-кодови, слика/лого, датуми и повеќе.Идентификува мастило автоматски и препорачуваме најдобрите печатење параметри, оригинална HP мастило.Print resolution - вертикална 300 dpi хоризонтално 300 dpi.Печати висина - минимум 3/64" (1mm) максимална 1/2" (12.7 mm).Печати должина до 9.8 ft. (3m).Бар кодови, alphanumeric текст, време 10%-85% RH.IDL Пакување е замисла на неколку високи пакување директори кои го виде проблем со огромна количина на материјали за пакување нудат онлајн.Ние внимателно избрани производи во "Крајот на Линијата" пакување категории (како што се кутии, касети, неважечки се пополни, здрав и водат wrap), што претставува пониска цена, најдобра вредност или high-end објекти, во зависност од вашите потреби.IDL Пакување верува дека постои полесен начин за бизнис сопствениците и набавка, менаџери за купување на пакување, материјали и бидете сигурни дека нивните стоки пристигнат безбедно до клиентите без да потрошите многу време и пари.Нашиот веб сајт е воден од едноставна вистина дека пакување во 95% од случаите дека не е сложен.Опции за печатење : .Print resolution - вертикална 300 dpi хоризонтално 300 dpi Print висина - минимум 3/64" (1mm) максимална 1/2" (12.7 mm)Печати должина до 9.8 ft. (3m).Печатење елементи : .Бар кодови, alphanumeric текст, време 10%-85% RH.

R

Слични производи