.

.

OMIDM Нокти Поставите 18 КОМПЈУТЕРИ Професионални Ноктите Машина Педикир Ножици Сет од не ' Рѓосувачки Челик Орел Кука Преносни Маникир Нокти Clipper Алатка Сет Алатки По

OMIDM Нокти Поставите 18 КОМПЈУТЕРИ Професионални Ноктите Машина Педикир Ножици Сет од не ' Рѓосувачки Челик

DEN 1746.24
Количината на стоката

Ви помага да се намали и да се изедначи на работ или на површината на ноктите.Тоа може да се реши на лицето проблеми и трим веѓите. 18 различни алатки може да ги исполни вашите различни потреби, вклучувајќи рака заштита, лицето за нега, и нога нега.Направени од издржлив јаглероден челик или од не ' рѓосувачки челик.Тоа е лесно да се чисти и нема да рѓа лесно.Со кутија за складирање, тоа е полесно да се организираат и да се носат.Многу погодна за професионални салони и за домашна употреба.Спецификации : Тип : Нокти Алатка Количина : 18 Pcs/ Set Големина : 15x10.5x2cm (5.90*4.13*0.98 во)Тежина : 279g Package се Вклучени : Пакет се Вклучени : 18 Pcs/ Set Нокти Колекции Белешки : Поради разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-3cm грешка, поради прирачник за мерење.Ве молиме да остават порака пред да даваат лоши коментари, ако производи имаат одредени проблеми.Ви благодариме за вашето разбирање.Совршена комбинација на изглед и квалитет,и долг животен век.Ноктите се Грижи Алатки мала Тежина и Преносни.

R

Слични производи