.

.

NOMAL Хрчак летачката чинија Молчи Работи Вежба Тркала за Сирискиот Стаорец Gerbils Глувци Chinchilla морско свинче Мали Животни

NOMAL Хрчак летачката чинија Молчи Работи Вежба Тркала за Сирискиот Стаорец Gerbils Глувци Chinchilla морско

DEN 254.16
Количината на стоката

СОВРШЕН ЗА ХРЧАК : Додадете вежба тркалото на вашите миленици живеалиште така што тие може да тренингот, кога тие сакаат да.Како хрчаци како спортски многу, ако тие се чуваат во кафез за долго време, тоа ќе се против нивното здравје; летачката чинија може целосно да ви помогнат да се реши овој проблем.Летачката чинија ТРКАЛА : Трајни и забава работи за додаток за вашето домашно милениче хрчак или верверица.На летачката чинија глодар вежба воланот е тука за да се задржи вашиот хрчак забавуваат со часови, поради неговата забава дизајн.Хрчак тркала е погоден за gerbil, морско свинче, верверица, стаорец, еж, parakeet, папагал, macaw и мали животни.АНТИ ЛИЗГА ДИЗАЈН : Оваа работи плоча за хрчак има не се лизга дизајн, кои ефикасно ја зголемува триењето и ја спречува хрчаци од на лизгање, кога тие се работи.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : На кој се одвојува дизајн овозможува длабоко чистење и прави тркач повеќе хигиенски, без да влијаат на здравјето на мали животни.БЕЗ ШУМ : за Разлика од другите писклив и бучни вежба тркала, нашите хрчак врти тркалото е ултра-молчи, исклучително тивок, не дури и да го слушате тоа се врти. 1.Изработени од пластика толку безбеден за вашето домашно милениче. 2.Хрчак летачката чинија тркала плоча за тоа да се кандидира 3.Обезбедување на вашето домашно милениче со повеќе да се истражуваат и да се искачи. 4.Одржување на хрчак здрав и активен. 5.Совршен игралиште за хрчаци, gerbils и други мали животни.Карактеристики : Материјал : Пластични Боја : Сина/Розова Големина : 18x18x11cm Пакувани се вклучени : 1 x Хрчак летачката чинија Напомена : ве Молиме овозможи 1-2cm грешка поради прирачник за мерење.

R

Слични производи