.

.

E&S Миленици BM-93 Куче Ознака

E&S Миленици BM-93 Куче Ознака

DEN 367.20
Количината на стоката

3-D Екранот.Шарени Дизајн.Уникатен Изреки.Ги поттикне за читање со овие атрактивни и единствен маркер / bookma.3-D сликата на вашиот омилен куче е на насловната со карактер опис на раса на грбот.Тие прават голема подароци за читателите од сите возрасти.Мерки 6" со 2".

R

Слични производи