.

.

SMDMM Преносни YG520 за домашно Кино Систем Филм Видео Проектор со USB Мини HD 1080P (Боја : Бела)

SMDMM Преносни YG520 за домашно Кино Систем Филм Видео Проектор со USB Мини HD 1080P (Боја : Бела)

DEN 8389.92
Количината на стоката

Дисплеј Тип : LCD.Мајчин Резолуција : 800x480. Поддршка Резолуција : 1920x1080. Осветленост : 1800 Lumens.Contrast Ratio : 1000 : 1. Дисплеј Тип : LCD.Мајчин Резолуција : 800x480.Поддршка Резолуција : 1920x1080.Осветленост : 1800 Lumens.Contrast Ratio : 1000 : 1.Проекција далечина : 1.5-3 m Image Големина : 50-130 inch Screen Скала : 4 : 3 / 16 : 9 Interface : HDMI,VGA, USB, 3.5 мм Аудио, SD Картичка Slot Certificate : CE, ROHS, FCCBulb : LED light Bluetooth : Unsupport Image формати : Bmp, png, jpeg Video формати : Mp4, rmvb, avi, рм, mkv, итн.Аудио Формати : Mp3, wma, ogg, aac, flac, мајмун, wav Voltage : 100-240 v 50/60 hz Изграден во Звучник : Yes Compatible со : PS4, Xbox Lamp Живот : 30000 hours DVB-Т Поддржан од : No External Наслов Поддржан од : No3 D : No Tripod Висина : Не Included Product тежина : 0.95 kg Package Тежина : 1.5 kg Host Големина (W x H x H) : 18.90x15.70x7.50 cm Пакет Содржи : YG520 проектор домаќин + кабелот за напојување + далечински управувач + три во едно AV кабел + англиски јазик прирачник.

R

Слични производи