.

.

Fosa 4in/ 7in Заклучување Отклучување Терминатор Алатка Судрат Копче за ТВ Кутии Кабел(7Inch)

Fosa 4in/ 7in Заклучување Отклучување Терминатор Алатка Судрат Копче за ТВ Кутии Кабел(7Inch)

DEN 275.76
Количината на стоката

Престанок алатка која се користи за отстранување на кабелот престанок брави, погоден за CATV ТВ КУТИЈА.Солидна пролет челик ушите за лесен и флексибилен за заклучување и отклучување.Направен од висок квалитет на железо, отпорни, долготрајни, и лесен за употреба.Лесен и пренослив, лесно да се носат.Боја : Сина.Престанок алатка која се користи за отстранување на кабелот престанок брави, погоден за CATV ТВ КУТИЈА.Солидна пролет челик ушите за лесен и флексибилен за заклучување и отклучување.Направен од висок квалитет на железо, отпорни, долготрајни, и лесен за употреба.Лесен и пренослив, лесно да се носат.Спецификации : Боја : Сина Материјал : Железо Компатибилност : За CATV ТВ КУТИЈА Кабел Големина : 4in, 7in (Изборен) Пакет Тежина : 47g Пакет Листа : 1 * Отклучување Терминатор Алатка.

R

Слични производи