.

.

pelpo се Повлече до Бар Станица, Мултифункционален Моќ Кула, која Стои Прилагодлива Висина се Повлече До Натопи Бар за Домашна Теретана, Сила за Обука Натопи Стои, Нас?

pelpo се Повлече до Бар Станица, Мултифункционален Моќ Кула, која Стои Прилагодлива Висина се Повлече До Натопи

DEN 758.40
Количината на стоката

Ергономски Дизајн : Pelpo е посветен на Ергономски фитнес опрема, и Секоја функција на Моќ Кула помина преку повеќе повторувања за да се постигнат подобри резултати.Мулти-функционална Обука Опрема : Мулти-функционални Моќ Кула поддржува вертикална коленото се подигне, push-up прозорци, сосови, како и да се повлече-up прозорци и др.Да се задоволат потребите на целото тело вежба, целосно обука на различни мускулни групи.Прилагодливи Дизајн : Прилагодлива висина може да ги задоволи потребите на различни обука висина, целосно истегнување на телото.На прилагодливи backrest помага да се поправи тело за оптимални Тренингот позиција.Стабилна инфраструктура : задебелена гума footbed спречува оштетување на земјата и се обезбедува посигурен стабилност.Единствена стапка дизајн combats голема моќ и го подобрува стабилноста за време на обуката.Цврстата Конструкција : тешка челична рамка изградба гарантира квалитетот на повлече до лентата за станица е издржлив.отпорно на гребење да се спречи рѓа и триење.Техничка Поддршка : Pelpo ветување да се обезбеди пријателски и техничка поддршка.Да ги реши сите проблеми со инсталација или употреба.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Pelpo дизајниран овој мулти-функционални моќ кула да се грижиме за повеќе видови на тренингот.Тоа е лесно да се направи со полно тело фитнес со користење на pelpo моќ кула дома.Моќта кула е направен од тешки-должност челик,и неговата mechnical дизајн и бидете сигурни дека за стабилност и безбедност.Pelpo моќ кула поддршка Повлече-up прозорци, Сосови, Брадата-ups, Push-up, Коленото се подигне, итн. 7 ниво на приспособување на висина на дршката од 70.8" да 90.5",4 ниво прилагодливи backrest погоден за разни exercisers.

R

Слични производи