.

.

Преносни Камера, Видео Рекордер Трајни Водоотпорен за Надворешна употреба за Дома

Преносни Камера, Видео Рекордер Трајни Водоотпорен за Надворешна употреба за Дома

DEN 1058.16
Количината на стоката

[Издржлив Материјал] Спорт камерата е направен од висок квалитет на АБС материјал, кој е издржлив, безбеден, отпорни на абење, лесен за носење, и може да се користи за долго време. [Широко Примена] Wi Fi видео рекордер има стабилни перформанси, висока дефиниција, може да ги исполни вашите различни потреби, и е широко се користат во отворен и за други ситуации. [Стабилни Перформанси] Камерата е вистински FHD DV со висок тековната потрошувачка и некои топлината може да се случи за време на употребата, е нормална ситуација, ве молиме да не грижете се, оваа камера е тестиран за долго време за да се обезбеди квалитет. [Полнење на батеријата] Полнете ја батеријата по секоја употреба, потребни се околу 2 до 3 часа за целосно полнење на батеријата.По индикатор покажува дека е целосно наполнета, задолжен за уште 30 минути колку што е можно да се осигура дека батеријата е целосно искористена. [Reset Дупка Копчето] Кога камерата се урна, копчиња се невалиден и не може да се користи нормално, можете да користите зашилен предмет за да вметнете и кликнете ресетирање дупка копчето за ресетирање на машина, и може да се користи, вообичаено, по ресетирање.Функција : 1. [Reset Дупка Копчето] Кога камерата се урна, копчиња се невалиден и не може да се користи нормално, можете да користите зашилен предмет за да вметнете и кликнете ресетирање дупка копчето за ресетирање на машина, и може да се користи, вообичаено, по ресетирање.2. [Полнење на батеријата] Полнете ја батеријата по секоја употреба, потребни се околу 2 до 3 часа за целосно полнење на батеријата.По индикатор покажува дека е целосно наполнета, задолжен за уште 30 минути колку што е можно да се осигура дека батеријата е целосно искористена.3. [Стабилни Перформанси] Камерата е вистински FHD DV со висок тековната потрошувачка и некои топлината може да се случи за време на употребата, е нормална ситуација, ве молиме да не грижете се, оваа камера е тестиран за долго време за да се обезбеди квалитет.4. [Издржлив Материјал] Спорт камерата е направен од висок квалитет на АБС материјал, кој е издржлив, безбеден, отпорни на абење, лесен за носење, и може да се користи за долго време.5. [Широко Примена] Wi Fi видео рекордер има стабилни перформанси, висока дефиниција, може да ги исполни вашите различни потреби, и е широко се користат во отворен и за други ситуации.Како да го Користите : 1. Вклучи : Долго притискање на копчето ОК за да го вклучите, и сина светлина ќе биде на непосредно по вклучување на видео режим на чекање, и сина светлина ќе биде на по трепка еднаш кога постои картичка.Тоа автоматски ќе се исклучи по сина светлина без картичка трепка 5 пати.Кога не функции се користат во&.

R

Слични производи