.

.

Фрижидер Душеци Полица Облоги Фрижидер Влошки 4PCS Фиока Маса Душеци Кабинет Placemats Перат Прилагодливи Мулти-Цел Облоги, Не-Лепило Reasoncool (Црвено)

Фрижидер Душеци Полица Облоги Фрижидер Влошки 4PCS Фиока Маса Душеци Кабинет Placemats Перат Прилагодливи Мулти-Цел

DEN 239.76
Количината на стоката

✔ УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА И ПРИЛАГОДЛИВИ - 4 PCS. 17.7x11.4inch, одговара за повеќето фрижидери, кабинети, фиоки.Или едноставно можете да ги намали на било големина за вашите потреби. ✔ ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ - Направен од висок квалитет на ЕВА, перат и издржливи да се користат долго време.Мирис за слободни и не лепило облоги да се облекуваат било место што сакате.Ниска температура отпор.Температурата толеранција : -20℃ до 65℃. ✔ ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ Едноставно место на станот страна на површината и страна со точка ќе се обезбеди поголема потпора да се одржи на предмети.Можете да ги облоги лесно или измијте ги под вода кога има хаос како тие се многу брзо се суши.Совршено решение за да се заштити површината на вашиот мебел и додадете повеќе бои во исто време. ✔ ШИРОКА ПРИМЕНА, Може да се примени на полици, фрижидери, фиоки, кабинети и сите други површината за да се направи вашиот дом повеќе уреден и организиран. ✔ 100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА - Ако имате било какви проблеми, не двоумете се да побарате од нас за помош, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми.Информација за производот : ✔ Димензии : 45x30cm / 17.72 "x 11.42"Високо квалитетен материјал : фрижидер мат е направен од високо-квалитетен материјал, анти-пропадна, цврсти и издржливи.Погоден за чување на овошје и зеленчук во фрижидерот.✔ Функција : фрижидер подлога е наредени со водоотпорен, лесен за чистење и одржување на мебел чисти.✔ Карактеристики : ултра ниска температура, меки се чувствуваат, висока еластичност, конвексни шема, добар анти-пропадна ефект, лесен за чистење, избрише со крпа.✔ Повеќенаменски : тоа не може да се користи само како фрижидер подлога за да се задржи овошје и зеленчук, свеж, но и како полица подлога, кабинет, гардероба, фиока, трпезариска маса, кревет кабинетот, чевли кабинет и табела врвот.✔ Лесно да се намали : супер широк не леплива полица обвивка може да се сече на која било големина и форма за да одговараат на вашиот фрижидер или за други purposes Fit и издржливи.✔ Повеќенаменски : тоа не може да се користи само како фрижидер подлога за да се задржи овошје и зеленчук, свеж, но и како полица подлога, кујна, фиока подлога и книги✔ Полиците, кабинет linings, кабинети, маса душеци, фрижидер полиците, јадење маси, клупи, полици за вино и countertops може да се користи на многу места.Пакетот вклучува : 4 фрижидер mats Excellent на клиентите : Ако имате било какви прашања во врска со производот или како да го искористи тоа, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе бидеме во вашата услуга 24 часа на ден.✔ Manufacturing We има 200 добро обучени работни места и 30 искусни техничари кои се специјализирани за производство на производи кои ги исполнуваат светски стандарди.Нашиот професионален тим на дизајнери и инженери се експерти за дизајн на производи и развој.Производство на високо-квалитетни и веродостојни облека, секогаш е во нашите ветувања.✔ Зошто да го одберете нас?·Висок quality Commitment да customers All производите се 100% тестирање.

R

Слични производи