.

.

szp Бања Складирање Рек Ѕид-Монтирани 2-Парче Сет, Селски Дрвени Лебди Управување со Монтажни Крпа Бар, Многу Погодна за Кујна и Купатило, Темно Кафеава боја

szp Бања Складирање Рек Ѕид-Монтирани 2-Парче Сет, Селски Дрвени Лебди Управување со Монтажни Крпа Бар, Многу

DEN 753.60
Количината на стоката

Квалитетот на чување полиците : Кујна или купатило чување полиците се направени од цврст пауловнија дрво и прав-обложени метални протези.Овие пловечки полиците се влага доказ и отпорни на топлина.Единствена земја-стил на дизајн : Овие ѕид складирање полици се опремени со метални шини за да се спречи скапоцености од паѓање на подот или во тоалет.Ѕидот виси управување со независни крпа решетката може да биде инсталиран под складирање решетката или на ѕид.Функционална складирање рек : Во бањата, се стави toiletries, како што се шампон, клима уред, туш гел, итн., за чување багажник, и висат крпи подолу.Лесен за инсталација : дрвени ѕид плови е супер здрав, лесно да се следат инструкциите, вклучувајќи ги и сите инсталација на хардвер, супер лесно да се соберат и да го инсталирате.Совршен подарок избор : рустикален лебди полица бања полица ќе додадете ретро стил на вашата спална соба, бања, дневна соба, канцеларија, итн.Организирање и класифицирање на нашето живеење простори никогаш не било полесно.Во процесот на сортирање, некои предизвикувачки проблеми се појави.Одредување кои складирање тела е во право за вашата соба бара многу пресметка и интуиција.Пред купување на големи кабинети и кабинети, запрашајте се : "дали Е ова навистина она што мојата соба потреби?" Сега е вашата шанса да се организира куќа и ја даде на high-end атмосфера, исто како и на просториите ќе го видите во дизајнот на ентериер каталог.Факелот дрвени полици ви обезбеди со трајни простор за складирање.Оваа полица е направена од цврсто дрво малку подебели и пошироко отколку повеќето шумата, што ќе ви овозможи да ги зачувате безброј контејнери и украси.Прав-обложени црна челична рамка и неутрални тонови додадете најдобри ретро, индустриски и модерен дизајн убавината на вашиот дом.На рабовите на површината на полица се полира за да се направи тоа навистина се изедначи.Многу различни форми може да бидат поставени на овие полици, како што се сапун точење, кафе садови и купови.Слајд железнички помага да се задржи вашата предмети се прикажани без кршење или добивање валкани на подот.Карактеристики : Инсталирајте полица себе.Тие се пред насобраните со резервни завртки, заштита и инструкции (освен 1 крпа бар).

R

Слични производи