.

.

Mandizy Новородено Бебе Момче Пролет Падне Облека Долг Ракав Писмо за Печатење Romper & Цртан филм Диносаурус Панталони 3Pcs Облека Сет

Mandizy Новородено Бебе Момче Пролет Падне Облека Долг Ракав Писмо за Печатење Romper & Цртан филм Диносаурус

DEN 215.76
Количината на стоката

МАТЕРИЈАЛ : Ова момчиња облека собата е направен од памучен материјал што е мека, кожата-пријателски, дише и удобен за носење, погоден за новороденче момчиња во секојдневно носење.ДИЗАЈН : 3 парчиња деца носат сет се состои од O-вратот romper, посочи шапка и долги панталони.Писмо за печатење и маскирна обрасци се шармантна, што го прави вашето бебе повеќе убави.Еластичен појас панталони и круг јака блузи се лесни за носење и полетување.Копче затворање дизајн го прави полесно за да го промените пелена.Долг ракав pullover, шапка и долги панталони се топло да се носат во пролет и есен.ГОЛЕМИНА : големината е 70(0-3 месеци), 80(3-6 месеци), 90(6-12 месеци), 100(12-18 месеци).Ве молиме да проверите на нашата детали за производот во опис.Главната боја е зелена.ПРИЛИКИ : Совршен за роденден, бебе туш, дневна, спиење и да игра, секојдневен, отворено носат, партија, патување, одмор, позив, подарок, ноќта на Вештерките, денот на благодарноста, Божиќ или слика пука итн.ПОДАРОК : Тоа не е само одличен подарок за вашите деца, но исто така голема роденден или празник подароци за децата на вашето семејство и пријатели.Спецификации Материјал : Памук Пол : Момчиња Сезона : Лето, Есен Шема Дизајн : Печатење Стил : Мода, Симпатична Големина на Табелата : (cm/инчен) Големина Romper Должина Биста Панталони Должина Половината Препорачува Возраст 70 36/14.17 46/18.11 35/13.78 34/13.39 0-3 Месеци 80 38/14.96 48/18.90 37/14.57 36/14.17 3-6 Месеци 90 40/15.75 50/19.69 39.5/15.55 38/14.96 6-12 Месеци 100 42/16.54 52/20.47 42/16.54 40/15.75 12-18 Месеци Пакет Содржина 1 x Бебе Момчиња Romper 1 x Долги Панталони 1 x Капа Боја : Зелена Auntie | Големина : 0-3 Месеци Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.

R

Слични производи