.

.

Т-ЖЕШКА Леќи на Камерата Капа Клип На Предна Леќа, Заштитна Маска Snap на Леќа Капа Камера Филтер Додатоци 25MM/27MM/28MM/30ММ/30.5 MM/32-МИЛИМЕТРИ/34MM

Т-ЖЕШКА Леќи на Камерата Капа Клип На Предна Леќа, Заштитна Маска Snap на Леќа Капа Камера Филтер Додатоци 25MM/27MM/28MM/30ММ/30.5

DEN 1356.00
Количината на стоката

☛Овој Објектив Капа е одлична за заштита на вашата дигитална камера/видео камера леќа; го Штити предниот дел на вашиот објектив од вода, прашина и гребнатини. ☛Објективот капа штити вашиот објектив од гребнатини, отпечатоци од прсти и елементи кога леќата не е во употреба.Додека објективот капа чувар спречува губење на вашите леќи капа. ☛Уникатен ергономски snap-за дизајн го прави лесно да се snap/исклучување , дури и кога објектив худ е во прилог на леќа; краен случај страни на ззп и snap на своето место. ☛Направен од висок квалитет на АБС материјал за да се постигне светлина во тежина и во добра форма, а тоа е совршена замена за вашите стари или скршени леќи на камерата капа. ☛Различни големина на располагање, ве молиме да се види на сл; Модел # G=34mm; E=30.5 mm; B=27mm; A=25mm, погоден за филтри, адаптери, Леќи, Леќи на хауба, и повеќе.Опис : 100% сосема нов и висок квалитет.Функција : се Направени од високо квалитетни пластични да се постигне светлина во тежина и во добра форма.Овој Објектив Капа е одлична за заштита на вашата дигитална камера/видео камера леќа.Го штити предниот дел на вашиот објектив од вода, прашина и гребнатини.Стиснете на страни на ззп и snap на своето место.Уникатен ергономски snap-за дизајн го прави лесно да се snap/исклучување , дури и кога објектив худ е во прилог на леќа.Капа поводник може да ви помогне да се спречи губење на вашиот капа, па можете да го одржите вашиот вредни леќа безбедно.Црна пластична капа е одлична за заштита на вашите инвестиции и одржување на леќите чисти.Погоден за сите 25мм/27mm/28mm/30мм/30.5 mm/32-милиметри/34mm филтри, адаптери, Леќи, Леќи на хауба, и повеќе.Леќа Капа само, други додатоци демо на сликата не е вклучен!Спецификации : Предмет Тип : Објектив Cap Material : ABSSize : 25мм/0.9 во, 27mm/1.06 во, 28mm/1.1 во, 30мм/1.18 во, 30.5 mm/1.2 во, 32-милиметри/1.25 во, 34mm/1.3 in Color : Black Fitment : за 25mm/27mm/28mm/30мм/30.5 mm/32-милиметри/34mm Филтри, Адаптери, Леќа и син на.Количина : 1 Pc Note : Нема мало пакет.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 inch Please овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот Вклучува : 1 x Леќа Капа.

R

Слични производи