.

.

Suppion Женска Перика Коса Прстен Кадрава Невестата Шминка Дијамант Пунџа Цвеќиња Chignon Hairpiece (D)

Suppion Женска Перика Коса Прстен Кадрава Невестата Шминка Дијамант Пунџа Цвеќиња Chignon Hairpiece (D)

DEN 119.76
Количината на стоката

Сопственост : Еколошки. 100% сосема нов и висок квалитет.Материјал : висока температура свила.Големина : 13cm.Уникатен дизајн со висок квалитет.Природно се вклопува во вашата коса.Функција : ▶100% сосема нов и висок квалитет на ▶Материјал : висока температура свила ▶Сопственост : Порибено, Еколошки ▶Големина : 13cm ▶Уникатен дизајн со висок квалитет ▶мала количина на губење на косата е нормално за Време Носи Перика. ▶Таму е 1 ~ 2cm грешка, бидејќи munual мерење Испратено од хоризонтална. ▶Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере боја засенчување поради Снимање ▶Пакет Вклучуваат : 1 Pcs Косата Пунџа Клип.

R

Слични производи