.

.

Gilroy Количка За Перење Торба Pop-Up Мрежа За Перење Перење Кошница За Отпадоци Играчка Уредно Чување

Gilroy Количка За Перење Торба Pop-Up Мрежа За Перење Перење Кошница За Отпадоци Играчка Уредно Чување

DEN 647.76
Количината на стоката

Материјали : Најлон Нето.Големина : 52cm x 32cm x 37cm/20.47" x 12.60" x 14.57" (Прибл.).Флексибилен и лесен.Одлично за дома или патување.Лесно да се отвори.Одлична pop-up играчка кошница.Mesh ткаенини за вентилација.Во бањата или дневна соба, спална соба, го користите за чување, перење кошница.Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Перење Кошница.

R

Слични производи