.

.

Ayyufe Бања Складирање Организатор,Туш Рек Ѕид-Монтирани Удар-Слободен PP Мултифункционален Бања Складирање Полица за Крпи за Капење Ги Изедначи Работ за Фен за Коса

Ayyufe Бања Складирање Организатор,Туш Рек Ѕид-Монтирани Удар-Слободен PP Мултифункционален Бања Складирање

DEN 191.76
Количината на стоката

✔Идеална Големина : Таа е погодна за бања, wc, кујна, балкон и така натаму. ✔Висок Квалитет : должината на полица е за 32cm, ширината на полица е за 9.4 cm, висината на полицата е околу 2,5 см. ✔Practical Our ѕид решетката е удар-слободен дизајн и мазна работ, која е лесно за вас да го инсталирате и безбедно да се користи. ✔Multipurpose Made на високо квалитетни PP материјал, оваа полица е издржлив за да го користите. ✔Домаќинство Storage With карактеристики на не е лесно да се деформирани и , ѕидот решетката може да се користи за да виси крпи, фен за коса, четка, итн.Опис : Нашиот ѕид решетката е удар-слободен дизајн и мазна работ, која е лесно за вас да го инсталирате и безбедно да се користи.Со карактеристики на не е лесно да се деформирани и , ѕидот решетката може да се користи за да виси крпи, фен за коса, четка, итн.Направени од високо квалитетни PP материјал, оваа полица е издржлив за да го користите.Должината на полица е за 32cm, ширината на полица е за 9.4 cm, висината на полицата е околу 2,5 см.Тоа е погоден за бања, wc, кујна, балкон и така натаму.Точка Име : Ѕид Rack Material : PPSize Детали : 32cm x 9.4 cm x 2.5 cm/12.60" x 3.70" x 0.98" (Прибл.)Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Ѕид Решетката.

R

Слични производи