.

.

adidas Жените Атлетика и Трчање Патека Чевли

adidas Жените Атлетика и Трчање Патека Чевли

DEN 3218.88
Количината на стоката

Синтетички единствена.Чипка-до затворање.Носат-отпорни, текстил горниот со снимени засилувања.Лесен дизајн за стабилна основа.ЕВА midsole.Висока отпорност на абење засилувања.Дизајнирани да се движат низ нерамен терен, оваа патека за трчање чевли карактеристики на лесни ЕВА midsole и криви пети профил за да се обезбеди поудобно чекор.На засилен горниот додава стабилност и отпорност на абење, додека Континентална™ гума соединение outsole обезбедува оптимална контрола.

R

Слични производи