.

.

Декоративни Кутии за Складирање за Играчки, Облека, Симпатична Еднорог Акварел Правоаголна Здрав Складирање Кошеви за Деца Ткаенина Складирање Сад за Плакарот

Декоративни Кутии за Складирање за Играчки, Облека, Симпатична Еднорог Акварел Правоаголна Здрав Складирање

DEN 1512.00
Количината на стоката

Повеќенаменски : Здрав кошница има доволно простор за книги, списанија, играчки, куче играчки, чевли, облека, полици, крпи, прекривки, листови, спортска опрема, канцелариски материјали и подароци.Идеален за ставање во дневната соба, бања, нови простории, бебе соба, спална соба, перална и на други места ви треба.Премиум Материјал : декоративни кутии за складирање направен од платно од надвор и водоотпорен материјал во внатрешноста.Браун faux кожа рачки на страната обезбедува силна и удобност зафат.Симпатична и класичен дизајн лесно одговара на вашиот дом.Простор за Заштеда на енергија : Цврсти метални шипки рамка околу врвот за да се задржи кошница правоаголна форма, да обезбеди долгорочна издржливост за секојдневна употреба.Кога не е во употреба, се свитка кошница надолу за лесни за складирање.Атрактивен Кош : Tekuve чување на сад чува вашата соба среди и организира, својот уникатен атрактивни декорација го прави вашиот дом повеќе прекрасна и слатка.Димензија : 15 (L) x 11 (W) x 9.5 (H) инчи (38 x 28 x 24 cm).Совршен правоаголна кошница се користи за чување на различни предмети, многу погодна за разни прегради за складирање и полици.Зошто да изберете нашите Кутии за Складирање? ★★★★★Практичност★★★★★ 1. Издржливи квалитет 2. Доволно простор за складирање 3. Количка за да зачувате простор ★★★★★Декоративни★★★★★ 1. Класичните правоаголни дизајн 2. Атрактивни кафеава кожа рачка 3. Симпатична печати шема за Перење Совети, се Препорачува да се избрише складирање кошница со мека влажна крпа.Постојат повеќе симпатична складирање кошеви за да изберете од во нашата продавница - Tekuve чување на кутии.

R

Слични производи