.

.

Дете Мало Момче Деца Лето Флорални Маица, Блуза Блузи + Бермуди Шорцеви Облека Поставите Облека

Дете Мало Момче Деца Лето Флорални Маица, Блуза Блузи + Бермуди Шорцеви Облека Поставите Облека

DEN 167.76
Количината на стоката

100% Памук.Увезени.Копче затворање.Материјал : Памук мешавина,со висок квалитет,мека ракување,удобно и дише да носи,не било не иритирачки вашето бебе на кожата.симпатична печатење на копчето надолу блузи и кокос palm beach шорцеви Хаваи Стил, бебе момче стилски облека.Одлично за повик за секојдневно носење, затворен, отворено носат, homewear, плажа патувања,4ти јули партија, татковци ден подароци за тато, бебе фотографија, роденденски подароци, партија, photoshoot или било какви прилики ,вашиот малку момчиња ќе добиете многу комплименти носи тоа.Карактеристика : бебе момче костум е дизајниран како краток ракав копчиња кошула и навива шорцеви за да се обезбеди вашите деца удобно во текот на целиот ден во текот на летото.На Flamingos печатење на блузи со розова шорцеви се чини дека се повеќе симпатична и активни.Вашето бебе момче мора да бидат задоволни со ова Т-маица.Пакетот вклучува : 1 x врвот +1 x краток панталона.Одличен подарок за вашето бебе, кој ќе уживате во супер удобност носи тоа.Боја : Кокос Дрво | Големина : 1-2 T Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.

R

Слични производи