.

.

SZRMCC Време Кодот и Аудио Кабел 00B 4 Pin за 3,5 мм за Zaxcom IFB Erx и Црвената Камера

SZRMCC Време Кодот и Аудио Кабел 00B 4 Pin за 3,5 мм за Zaxcom IFB Erx и Црвената Камера

DEN 369.60
Количината на стоката

Овој кабел е дизајниран за Zaxcom IFB Erx на Време Кодот и Аудио Кабел за Црвениот Змеј Камера.Пренос на аудио и timecode од Zaxcom IFB Erx да Црвен Змеј Камера.Приклучете : 00 B 4 Pin Машки Конектор, Plug Б : прав Агол 3.5+Директно Од 3,5 Конектор.Кабел Должина : 32 Inches/80СМ (Ние може да го прилагодите со други должина, ве молиме контактирајте со нас ако ви треба).Секој кабел ние произведуваме е точно тестирани и е компатибилен со машини од различни големи бренд добавувачи,Ние сме посветени на сите производи се квалификувани и високо-квалитетни.Професионален дизајн на производот SZRMCC Како приклучок и кабел производителот, ние произведуваме повеќе од 1000 видови на кабли, додатоци и адаптери.Ние, исто така, произведуваат антени безжични и авијација аудио кабли.Секој кабел ние произведуваме строго е тестирана и е компатибилен со машини од различни големи бренд добавувачи.Обезбедува добри конекции за вашиот апарат и камера додатоци, овозможувајќи ви лесно да се изгради на целиот камера систем.Вршење на разни професионална фотографија.Може да се прилагодите на кабел според вашите барања.Ако не сте сигурни која кабел е погоден за вашиот проект, ве молиме испратете порака за вашиот проблем и ние ќе ви препорача точниот кабел за вас.Се надевам дека ќе имате добро време за шопинг во SZRMCC, ви благодариме! ! !.

R

Слични производи