.

.

Авто Xenon Бела LED Светилки,2 парчиња Дење Работи Светлината LED Светилки за 2015 DODGE ПАТУВАЊЕ W/ LED TAILLIGHTS

Авто Xenon Бела LED Светилки,2 парчиња Дење Работи Светлината LED Светилки за 2015 DODGE ПАТУВАЊЕ W/ LED TAILLIGHTS

DEN 2159.76
Количината на стоката

2 ПАРЧИЊА Motor To Go Висок Квалитет Longlife Xenon Бела Светла Headlamp LED Светилки за 2015 DODGE ПАТУВАЊЕ W/ LED TAILLIGHTS Дење Работи Светлина.Оперативен Напон : DC 12v-32v, влезна моќност : 25 W.Вода доказ : IP65.Прозрачна Флукс : 4000 LM,Температура на Бојата : 6500 K.Топлина Дисипација теоретска настава : Авијација алуминиум 6063,со fanless систем за ладење.Оперативен температура : -40 С ~ 176 С,Оперативни Век : >30.000 часа.Важна забелешка : За неколку возила опремени со CANBUS систем или пулсова светилки drl систем,нашата Светла може да не светне или треперење.Анти-треперење Реле Подигнат или Оптоварување Отпорник е потребно за да го спречи тоа.Off Road употреба.Авто Xenon Бела LED Светилки,2 парчиња Висок Квалитет на Денот Водење на Светлината LED Светилки за 2015 DODGE ПАТУВАЊЕ W/ LED TAILLIGHTS2 PCS Motor To Go Висок Квалитет Longlife Xenon Бела Светла Headlamp LED Светилки за 2015 DODGE ПАТУВАЊЕ W/ LED TAILLIGHTS Дење Работи Светлина;погонски Напон : DC 12v-32v, влезна моќност : 25 W.Вода доказ : IP65.Прозрачна Флукс : 4000 LM,Температура на Бојата : 6500 K.;Топлина Дисипација теоретска настава : Авијација алуминиум 6063,со fanless систем за ладење;Оперативен температура : -40 С ~ 176 С,Оперативни Век : >30.000 часа;Важна забелешка : За неколку возила опремени со CANBUS систем или пулсова светилки drl систем,нашата Светла може да не светне или треперење.Анти-треперење Реле Подигнат или Оптоварување Отпорник е потребно за да го спречи тоа.Off Road употреба.

R

Слични производи