.

.

Haundry Мрежа Туш Caddy Tote Торба, Виси Преносни Кошница за Колеџ Dorm Toiletry Essentials

Haundry Мрежа Туш Caddy Tote Торба, Виси Преносни Кошница за Колеџ Dorm Toiletry Essentials

DEN 2066.40
Количината на стоката

Голем мрежа туш caddy додаде со прикачен клучот кука за безбедно чување на вашите клучеви, уникатен дизајн со преносни туш caddy за ученичкиот дом.Големина (L)8.86 x (W)7.68 x (H)8.07 инчи.Туш кошница има големи главниот складирање оддел со 7 пространа надворешните џебови да се организира сите dorm соба додатоци за да ги направи лесно да се најде, носење и употреба.Силен и здрав полиестер мрежа туш tote.Rubbery дише mesh ткаенини сува брзо, двојно засилен Оксфорд ткаенина се справува виси тешки предмети без кинење, подобро од една рачка.Во туш торба, не треба да се жалат комунални тушеви или случајно оставајќи елементи во бањата.Лесно се носат предмети и да се задржи туш чисти.Преносни бања tote - Виси туш tote caddy над вратата, showerhead или стави на туш стојат во аголот.Совршен колеџ dorm туш caddy за камп, патување, фитнес, базен.Haundry Мрежа Туш Caddy Tote Торба, Виси Преносни Кошница за Колеџ Dorm Toiletry Essentials.

R

Слични производи