.

.

RT Дизајнери Колекцијата Кара Краток Куп Жанила Бања Мат Сет, 20 x 32, Јаглен

RT Дизајнери Колекцијата Кара Краток Куп Жанила Бања Мат Сет, 20 x 32, Јаглен

DEN 293.52
Количината на стоката

100% Полиестер.Увезени.Вклучува (1 X) 20 x 32 во.краток куп жанила бања мат.Не-пропадна подлога, не се лизга површина за дополнителна безбедност.Бања душеци се достапни во 17 x 24 во.и 20 x 32 во.големини.Модерни дизајни се достапни во низа на бања-friendly бои.Машина перат со трајни обврзувачки одржува форма за долготрајна употреба.Како пријатна како што е стилски, оваа раскошна бања мат е исклучително направена на свилен, кадифена краток куп жанила тоа е само како еластични како што е удобно.Достапни во низа на модерни бои за кадифен се чувствуваат underfoot.Оваа одлична бања мат собата е погодно машина перат за лесно грижа и импресивен долговечност во вашиот дом.Не-пропадна подлога обезбедува удобност и безбедност.Издржливи се обврзувачки одржува форма за долготрајна употреба.

R

Слични производи