.

.

SmallHD 503 UltraBright 5 Full HD На Камерата LED Мониторот Пакет, Вклучува Sony-L Серија на Батеријата Заградата и Sunhood Кафез Комбо

SmallHD 503 UltraBright 5 Full HD На Камерата LED Мониторот Пакет, Вклучува Sony-L Серија на Батеријата Заградата

DEN 778.56
Количината на стоката

Small HD 503 Ultra Bright 5" Full HD На Камерата LED Мониторот - Sony-L Серија на Батеријата Заградата - Sunhood Кафез Комбо - Neoprene Ракав за 6-7" Монитор - 2x Ultra Мат Екран Заштитник - 72" 2-Pin LEMO да Гола Жица Кабел - 12" Тенка BNC Кабел - 24" Тенка BNC Кабел - 48" Тенка BNC Кабел - 36" 2-Pin LEMO на Г-Допрете го Кабел - Монитор се Справува и Вратот Рака - 2x Монтажа Завртка - Микрофибер Крпа за Чистење - Small HD 1 Година Ограничена Гаранција.Панел Тип : IPS LCD.Големина На Дијагонала : 5".Резолуција : 1920 x 1080. Пиксел Густина : 443 ppi. 1080p 5-инчен LCD Монитор со 2200 nits Светлината Најсветлиот 5-инчен монитор на располагање со HDR Преглед, Бранови, 3 D LUT поддршка и 12v LEMO моќ + Sony L Серија на батеријата заградата.Ultra Bright 2200 nit светлината SDI + HDMI во/од 1920 x 1080 резолуција на екранот 5-инчен екран дијагонала Домет, Фокус Помогне Пиксели Зум Издржливост Солиден бланширан алуминиумски домување 1/8" џек за слушалки Функција копчиња 12 V 2-pin LEMO во SD Картичка Крстот Конверзија HDR Преглед Крајната Видливост Page Builder OS Брз и лесен начин за пристап до професионални софтверски алатки како Фокус Ѕирка, HD Бранови и 3 D LUTs.HDR Преглед и 3 D LUT Поддршка Ultra Bright следи карактеристика HDR Преглед со 10-Малку Color Engine и до 2500 nits.Фина мелодија вашиот HDR Преглед со бела точка и црна точка на вредноста лизгачи.Оптоварување било 3 D LUT преку SD картичка со користење Small HD е Color Flow 3 D LUT моторот.Ефикасно Ultra Bright На 503 Ultra Bright е Најсветлиот 5" следење во светот, додека одржување на ниска потрошувачка на енергија.Софтверот Кој се Елиминира Хардвер Pagebuilder оперативен СИСТЕМ ви овозможува да го испратите вашето видео сигнал низводно преку Излез Преглед страница.Било LUTs применуваат и за Излез Preview page, исто така, ќе бидат обработени низводно.Лесно да се конвертира HDMI/SDI сигнали со Крстот Конверзија .HD со Домет Пиксели Точни Податоци Analysi.

R

Слични производи