.

.

XLYAN Мода Едноставен Накит Складирање Огледало Кабинет со LED Светла,за дневната Соба Или во Спалната соба,Бела

XLYAN Мода Едноставен Накит Складирање Огледало Кабинет со LED Светла,за дневната Соба Или во Спалната соба,Бела

DEN 5279.76
Количината на стоката

★Внатрешна LED светла : Целосна должина стакло огледало се пали и 6 led диоди вклучи автоматски за лесно накит избор во светли или слабо средини.Answer : ___________________________ Note : Светлата се напојува од батерии (не вклучувајќи батерии). ★Луксузен ентериер : Стилски сомот внатрешни работи ги штити накит од гребнатини, брави и клучеви се осигура безбедноста. ★Доволно меморија : вклучува 11 ѓердан куки, 2 коцки, 4 наредени полиците и нараквица род, и многу простор за прстени и обетки. ★Трајни и прилагодливи : Изграден во здрав база, тоа може да биде чудни до 3 различни агли со 2 стапчиња и 3 хоризонтална дупки на своите нозе, за да се обезбеди најдобар изглед од глава до пети. ★Безбедна копче за заклучување : кабинет страна со копчето за заклучување, а не само да се заштити приватноста, но, исто така, да се заштити безбедноста.Карактеристики : ☛Внатрешни огледало : мала внатрешна огледало ви овозможува да се обиде на накит, без да ја затворите вратата.☛Простор за заштеда на дизајн : вклопуваат речиси секаде, вклучително и во плакарот или како декоративни се прикаже, да се дополнуваат било декоративен стил; Вкупната големина : 15.8 инчи (должина) x 15 инчи (ширина) x на македонија (61.4 инчи (висина).Димензии Тежина : Производ Димензија:15.75(L)*15(W)*61.42(H)во (40*38*156cm)Детали Димензија:ве Молиме погледнете на сликата.Пакет Димензија: 47.24(L)*8.46(W)*16.93(H)ин.W:28.7 бест.W:33.4 lb Specifications : Име на Производ:Стои накит cabinet Material:МДФ、стакло、velvet Finish:Обложени со PVCColor:Бела、Браун、Antique Package Број:1 Country на Потекло:China Package Содржина : 1 x Накит Cabinet1 x Пакет на Accessories1 x Настава.

R

Слични производи