.

.

На ROP Shop | (Пакување од 16) Рициново Черупка за 2006 година Рајт Stander Velke Хидро 79530021 (27543)

На ROP Shop | (Пакување од 16) Рициново Черупка за 2006 година Рајт Stander Velke Хидро 79530021 (27543)

DEN 1727.76
Количината на стоката

На ROP Продавница замена (Пакување од 16) Рициново Черупка за 2006 година Рајт Stander Velke Хидро 79530021 (27543).Спецификации - Надворешен Дијаметар : 1 5/8".Внатре Дијаметар : 1 1/4".Прирабница Надворешен Дијаметар : 2".Висина : 1 3/8".Се однесуваат на сликите 2 збор како што е прикажано во првата слика.За косилка за трева палуби со 1 1/4" pin.Одговара на Рајт Stander WS32", WS36", WS42", WSS48", WS48", WS52", WS61" трева модели. (Пакување од 16) Рициново Черупка за 2006 година Рајт Stander Velke Хидро 79530021 (27543) ве Молиме да ги видиш сите информации за производот за да се осигури дека овој производ е компатибилен со вашиот апарат.Порака до Customer The ROP Продавница вработените постојано се стреми да обезбеди јасни и концизни информации за производот.Ние разбираме дека понекогаш тоа може да биде тешко да се потврди компатибилност на производот.Тоа е ваша одговорност е да потврдите ова е точниот производ треба; поради тоа, ние ги охрабруваме сите клиенти за да се целосно преглед на информациите дадени во оваа листа пред да ги купите.Ништо не е полошо отколку да се има да се врати производот, доверба нас..ние го добие.Ајде да работат заедно за да се избегне ова!Ако не сте сигурни за тоа дали или не ова е точниот производ за вашата единица, ве молиме распрашајте се.Ако ви бараат помош, ние ќе треба што повеќе од следните информации што е можно), ако е применливо, да ви помогне да го најдете производот што го барате : Модел и/или Суб-model Spec и/или Видот Number Code и/или Сериски Number Year Engine Horsepower Our познавања за производот специјалисти се секогаш подготвени да ви помогне да се потврди производ fitment.Останете солиден, мојот пријател.-На ROP Продавница Персонал.

R

Слични производи