.

.

Електрични Гимнастик Мачка Закачка Играчки за Внатрешна Мачки со Catnip Топката Гимнастик Избалансирани Тркала Играчки за Миленичиња IQ Обука Квичат Играчки

Електрични Гимнастик Мачка Закачка Играчки за Внатрешна Мачки со Catnip Топката Гимнастик Избалансирани Тркала

DEN 2128.80
Количината на стоката

1.Без разлика како мачка игра со играчка нема да собори повеќе, што може да се направи мачката има силен интерес во играчка и уживаат играјќи си со тоа. 2. Ова е мулти-функционална електрична мачка играчка, интегрирање на цвркотење, само-губење на рамнотежа (без електрична енергија е потребно). 3. замав напред и назад, со висока содржина catnip топката и други функции во еден, да може ефективно да го привлече вниманието на мачки и интерес во играта. 4. Играчка е вграден во вреска уред, кога мачката нежно допира играчка да произведе тресење, тоа ќе предизвика чврчорење уред, кој може да се направи звук да ги привлече мачка внимание. 5. Уредот има вграден копчето батеријата, која може да се замени директно по моќ се користи до, кој е лесен и брз.Телото на играчка е дизајниран со ролки, и мачка може да замав напред и назад нередовно кога нежно допира производ.

R

Слични производи