.

.

Fairgreat Коса Бразилецот Тело Бран Снопови Со Затворање (22 24 26+20 Затворање) Необработени Богородица Човечка Коса 3 Снопови со Чипка Затворање 4x4 Слободни дел 8a Човечка К

Fairgreat Коса Бразилецот Тело Бран Снопови Со Затворање (22 24 26+20 Затворање) Необработени Богородица

DEN 3119.76
Количината на стоката

Корисниците исто Така може да Restyle,Перм,И Боја their Hair, Додека Сеуште Одржување Не Метежот Без Пролевање И се Уште го Чува Добро.A3 : ве Молиме Измијте ја Косата Со Висок Квалитет Шампон и Балсам; ве Молиме да Чешел Косата Нежно со Широк-заб Чешел; ве Молиме да Побараат Професионална Стилист Со Добра Коса Производи за Боја И Кајгана Вашата Коса, ве Молиме Консултирајте се со Вашиот Стилист Пред да се обидете Било Стил Техники Ако У Сте Сигурни.Имаме разни стилови, како што се телото бран, права коса, кадрава коса, чипка затворање, чипка фронтален, 360 чипка фронтална и целосна чипка перика и така натаму, можете да изберете слободно различни големини, со различни стилови и различни бои, и ние, исто така, прифати го прилагодите, ние ќе очекуваме да се прави бизнис со вас!.Q4 : Коса Должина?.Нашите Предности.Fairgreat коса е 100% човечка коса, Тоа е многу здраво и удобно.Ви препорачуваме да го Користите Добар Шампон и Балсам за Состојбата на Вашата Коса Еднаш Неделно, Двапати Неделно е Подобро, и Губење на Масло е Потребно, Маслиново Масло и Орган на Нафта се Најдобар Избор.П1 : дали Косата Богородица Необработени? 100% Човечка Коса?.A4 : начинот На кој ние мерење на косата е да се направи тоа се водат, а потоа мерка од врвот до крај , наместо на мерење директно.Нашата коса производи се со врвен квалитет човечка коса, чиста, природна, мека, чешел лесно, лесно да се мијат и се грижи, без синтетички или животински влакна, Стабилен квалитет на производот, Строга и целосна контрола на квалитетот на системот.

R

Слични производи