.

.

Поли Торба Човек 8 x 18, 8 Мили (500/Случај) Дополнителни Тешки Патент Reclosable Поли на Пластика и Кеси

Поли Торба Човек 8 x 18, 8 Мили (500/Случај) Дополнителни Тешки Патент Reclosable Поли на Пластика и Кеси

DEN 583.20
Количината на стоката

8 x 18" - 8 Мили; Случај од 500. Димензии наведени се во внатрешноста употребливи димензии од торбата; Една песна патент се протега на ширината на торба.Екстра тешки-должност, дебели, пробивајте отпорни reclosable zip заклучување кеси се идеални за тешки производи или делови со остри рабови.Кеси се исполнат ФДУ и USDA барања за храна апликации.Ние нудиме илјадници поли торби!Изберете од многу стилови и големини за да ги собере сите треба.Стотици големини и дебелини на располагање.Димензии наведени се во внатрешноста употребливи димензии на кесата.Кеси се произведени од 100% дева, со голема јасност полиетиленски филм.Ги исполнува ФДУ и USDA спецификации.Патент се протега на ширината на торба и го задржува производи чист и слободен од влага.Reclosable кеси може да се користи.Повеќе големини, дебелини и стилови на располагање. 8 x 18" - 8 Мили Reclosable Поли Кеси.Овие дебели, екстра тешки-должност, пробивајте отпорни reclosable поли кеси се идеални за тешка категорија производи како индустриски делови и алати или делови со остри рабови.Кеси се произведени од 100% дева, со голема јасност ниска густина полиетилен (ПЕНП) филм.Reclosable јасно пластика поштенски печат кеси се лесно да се печат и може да се користи.Кеси се исполнат ФДУ и USDA барања за контакт со прехранбени производи.Димензии наведени се во внатрешноста употребливи димензии на кесата.Одберете од многу различни reclosable поли торба големини и mils да се вклопи во вашиот пакување, превозот, прикажување, организирање и чување потреби.

R

Слични производи