.

.

Jabra Evolve2 65 USB-C MS Стерео со Полнење Стенд - Беж Безжични Слушалки/Музика Слушалки

Jabra Evolve2 65 USB-C MS Стерео со Полнење Стенд - Беж Безжични Слушалки/Музика Слушалки

DEN 7176.00
Количината на стоката

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. .Извонредни резултати бараат исклучителни повик перформанси, и лесна, професионална аудио прави сите разликата.Задоволство загарантирана не е нешто што го слушам многу често овие денови, но ние сме го носат назад; Evolve2 65 работи со сите водечки Unified Communications (УЗ) платформи, за навистина лесна соработка.Ние сме изграден овој слушалки со моќен течење-толерантни 40mm јазик и напојува со нашите најсовремени дигитални чипсет некогаш.Извонредни резултати бараат исклучителни повик перформанси, и лесна, професионална аудио прави сите разликата.Одвоивме нашите busylight на целиот ново ниво, што го прави видлив од било која насока.Извонредни резултати бараат исклучителни повик перформанси, и лесна, професионална аудио прави сите разликата.Ние го зеде неверојатна повик перформанси на нашите водечки светски Развива Серија, и ние направи тоа дури и подобро, зграда во три стратешки поставени моќен професионални микрофони и додавање на нашите напредни дигитални чипсет и најновите сигнал технологија на обработка.Резултатот е извонредна квалитетот на повикот, во секое време.Тоа не е само голема повик.Тоа е новиот стандард на голем повици.Задоволство загарантирана не е нешто што го слушам многу често овие денови, но ние сме го носат назад; Evolve2 65 работи со сите водечки Unified Communications (УЗ) платформи, за навистина лесна соработка.Ако вашиот УЗ платформа на избор е Microsoft Тимови, Тимовите-уверение варијанта е совршено прилагоден и оптимизиран да ви даде најдоброто искуство со платформата.Ние сме изграден овој слушалки со моќен течење-толерантни 40mm јазик и напојува со нашите најсовремени дигитални чипсет некогаш.Со се Развива, ние ти донесе одлична музика додека работите.Со Evolve2, ние сме преземање на аудио квалитетот на сосема ново ниво.Тоа е професионален слушалки, но не и како да го знам тоа.

R

Слични производи