.

.

Lifyn2 Електромагнетни Вентили Резервоарот Дното Вентил Пумпа Санитарни Резервоарот Дното Топката Вентил Резервоарот Дното Вентил SS304/SS316L Брзо да го Инсталирате 19mm-1

Lifyn2 Електромагнетни Вентили Резервоарот Дното Вентил Пумпа Санитарни Резервоарот Дното Топката Вентил Резервоарот

DEN 1728.00
Количината на стоката

Спецификации.Модел : Материјал : Q985 F-16 P.Материјал : SS304/SS316 L.Стандард : ISOfit Цевка OD : 19mm-102mm Connection : Брзо-installation Contruction : директно through Drive Режим : Справи/се Електрични/пневматски.

R

Слични производи