.

.

Goldweather 3Pcs Бебе Девојки Turban Јазол Капи Новородено Бебе Дете Болница Шапка Расадник Коса Beanie Меки Кадифени Headwrap Капа

Goldweather 3Pcs Бебе Девојки Turban Јазол Капи Новородено Бебе Дете Болница Шапка Расадник Коса Beanie Меки

DEN 215.76
Количината на стоката

★ бебе headbands еластичен кабел поврзана најлон headband hairbands со лакови за новородено бебе дете малку девојки 0-4 години дете коса додатоци, фото реквизити, подароци.Увезени.Рака Мие Само. ★★ Голема материјал, со различни стилови, бои и модели се вклучени за да одговара на било облека и прилика.бебе headbands, многу удобно на вашата прекрасна бебе главата.Убава и симпатична стил. ★★ Меки, удобни, направи вашето бебе да стане повеќе модерен,атрактивен,симпатична.Специјален додаток за вашето дете совршен за фото пука или за некои посебни прилики. ★★ Не одбележи отсуство на бебето глава, Тоа е многу мека и светлина Материјал кој вашето бебе дури и не сфаќаат тие се носи!Голема коса додатоци!многу погодна за новороденчињата, доенче. ★★ Најдобрите подароци, Goldweather најлон headbands се совршен подарок за секоја пригода!Роденденски подарок, Бебе туш подароци, Бебе подароци, Божиќ подароци, Семејна фотографија реквизити, празник подароци. ★★ Лесно да се мијат, ова перат Најлон Материјал е лесен за чистење и складирање, Само нежно рака мие со топла вода и благ сапун и оставете ја да воздух dray.Обеси на кука во вашата соба и кога не го носат. ★★ Функција ➤➤- 100% Сосема нов и висок квалитет на - Количина : 1/3/5pcs - Сезона за Пролет,Есен и Зима - Нов моден дизајн, Многу популарен,Многу флексибилни - специјален дизајн ќе се направи бебе изгледа единствен - Симпатична дизајн, може да се стави во вашата торба кога ви се потребни во секое време - Тоа е добар подарок за вашите деца - Одговара за 0-2 години деца - Материјал : Памук - Должина на : 16cm/6.2",Ширина : 9cm/3.5" ★★ Забелешка ➤➤Сите димензии се мери со рака, не може да биде 1-2 cm отстапување.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.На сликата се прикажани не е вистинската големина на објектот,Тоа може да е поголема од реалната, па прочитајте описи, големини и количини внимателно за да се избегне разочарување!★★ Пакет Вклучуваат ➤➤1 x Бебе Headbands (без мало пакет).

R

Слични производи