.

.

Vollrath 72001 Cayenne Модел 2001 Капка-Во Потоплите

Vollrath 72001 Cayenne Модел 2001 Капка-Во Потоплите

DEN 4764.00
Количината на стоката

Со шест нога мозок и plug на овој Cayenne Модел 2001 Капка-Во Потоплите вие не мора да се грижите за што имаат посебни инсталации направено.Нерѓосувачки челик длабок бунар и надворешноста ќе ви даде повеќе животен век.Модел : 72001 Stainless Челик 6½ Длабоко Well Stainless Челик Надворешноста Подолго Life Instant Drop-In Без Постојан Водоводни Инсталации или Инсталација Costs Positioning Игли се Одржи Единица во Place Six Нога Мозок и Plug - Без Жици Required Recommend Користејќи До 4" Длабоко Pans Voltage : 120 W : 1000 Засилувачи : 8.3 Приклучок : 5-15 PMeets NSF4 Перформанси Standards The Гаранција Не се однесува На Производи Купени За Лична Семејство Или домашна Употреба.

R

Слични производи