.

.

Пелена Кеси Tote Англија Лондон Кула Мост Мулти-Функција Мама Кеси Голем Бебето Пелена Торба со Прилагодливи Шетач Ремени Водоотпорен Патна Торба за Бебе Нега

Пелена Кеси Tote Англија Лондон Кула Мост Мулти-Функција Мама Кеси Голем Бебето Пелена Торба со Прилагодливи

DEN 791.76
Количината на стоката

Висок Квалитет на оваа симпатична мајка торба е животот за заштеда слама.Погодни за Повеќе Наврати : Овој дизајн е совршен за оние кои сакаат торба дека изгледа како чанта или викенд торба, погоден за запознавање, патуваат, салата, кампување, шетач додатоци итн.За други секојдневни прилики, тоа изгледа стилски да го користите, но ги има сите функции на пелена торба и никој нема да знае дека ќе се носи пелена торба.

R

Слични производи