.

.

Керамички Жаба Колонист Подготвени да се Наслика Bisque 9 во

Керамички Жаба Колонист Подготвени да се Наслика Bisque 9 во

DEN 287.76
Количината на стоката

САД Направени во САД Направени во САД Забавно да се Наслика Керамика Подготвени да се Наслика Керамички Bisque Ова ќе го направи одличен подарок за секој кој сака нивните погони.и сака да се користат на нив.Боја со керамички боја глазура и потоа повторно на оган ИЛИ Боја со акрилни бои, а потоа се печат со спреј. (Запечатување е незадолжително) Сите Предмети се рачно изработени така item тежина може да се разликува малку.околу 8 инчи Симпатична.Одличен Дизајн!Керамички Парче доаѓа чисти, веднаш откако и се подготвени да се наслика (Bisque).Направени во САД Направени во САД Направени во САД Забавно да се Наслика Керамика Подготвени да се Наслика Керамички Bisque Ова ќе го направи одличен подарок за секој кој сака нивните погони.и сака да се користат на нив.Боја со керамички боја глазура и потоа повторно на оган ИЛИ Боја со акрилни бои, а потоа се печат со спреј. (Запечатување е незадолжително) Сите Предмети се рачно изработени така item тежина може да се разликува малку.околу 9 инчи Симпатична.Одличен Дизајн!Керамички Парче доаѓа чисти, веднаш откако и се подготвени да се наслика (Bisque).

R

Слични производи