.

.

Goorin Брос Мажите Петел Snapback Бејзбол Капа Шапка Ноар

Goorin Брос Мажите Петел Snapback Бејзбол Капа Шапка Ноар

DEN 939.36
Количината на стоката

Полиестер,Памук.Предвремени затворање.Goorin Bros Петел Петел.Забавно Животни Капа Шапка.Прилагодливи Брзо Назад. 50 % полиестер 50 % Памук.Goorin Bros Петел Петел модел, оваа црна бејзбол капа карактеристики заокружен стакло со беж topstitching на врвот појавување на мрежа на задниот дел од ззп.Оваа колекција Животни Goorin Bros доаѓа тука со везени Петел печ со цртање на петел со сиви и бели пердуви на бела позадина.Прилагодување на задната страна со голема леснотија, благодарение на snapback fastener.Голем тренд во сад во моментот, овој Американски бренд има развиено со префинетост овој оригинален труд кој се однесува на мажите и на жените.

R

Слични производи