.

.

COVRWARE Железо Резервоарот Серија Случај Компатибилен со LG Stylo 6 Тешки Полно работно Тело Солиден Holster Оклоп Капак (Четка Метал Текстура Дизајниран) со Вграден Екран За

COVRWARE Железо Резервоарот Серија Случај Компатибилен со LG Stylo 6 Тешки Полно работно Тело Солиден Holster

DEN 287.76
Количината на стоката

Компатибилен со Stylo 6 (2020 Објави).Железо Резервоарот Серија случај целосно ја надополнува уредот без да се жртвува го изгледот на вашиот уред.Целото Тело Оклоп Заштитни случај се опфатени сите 4 делови и на Предната Маска и Вграден Екран Заштитник ќе го заштити вашиот уред екран од гребење на површината.Изграден на висока-квалитет флексибилни TPU слој и поликарбонат слој го штити вашиот уред од влијанија и удари без да се оштети уредот.Прецизни cutouts за камерата, копчиња, говорникот и специјалното пенкало.Железо Резервоарот Серија случај и holster нуди вашиот мобилен телефон за најдобриот во заштита додека фрлање дополнителни функции, како прилагодливи [Појас-клип] и [Потпирачот].На 360 степени rotatable прилагодливи потпирачот ви овозможува да ја прилагодите застане на вашата желба агол на гледање за дополнителна флексибилност.Згора на тоа, случајот го заштитува вашиот телефон со [Шок Апсорбирање] двоен слој за да се справи со оние тешки капки.На [Вграден Екран Заштитник] обезбедува заштита без додавање на било големо и Пристаништа опфаќа, прашина пристаништа блок против несакани прашина и остатоци.Оваа супер заштитна и стилски случај ќе го прави вашиот телефон да изгледа дури и подобро!.LG Stylo 6. LMQ730 TM. 2020 Објавени.

R

Слични производи