.

.

Cordless Маснотии, Засилен Спојка Батеријата Напојува Greases Пиштоли за Автомобилски Одржување(САД прописи)

Cordless Маснотии, Засилен Спојка Батеријата Напојува Greases Пиштоли за Автомобилски Одржување(САД прописи)

DEN 6011.76
Количината на стоката

Одлични Перформанси : во Споредба со било батеријата на пазарот, одлична батеријата пакет структура, електронска опрема и перформансите може да обезбеди повеќе работа на плаќање и повеќе работа во животот на батеријата пакет.Висок Притисок Транспарентен Експлозија Доказ Цевка : Ова маснотии користи висок притисок транспарентен експлозија доказ цевка за да се набљудуваат на нафта јачина на звук.Максимална PSI : работниот притисок на маснотии е да се обезбеди PSI до 6000-7000. Индустриски Одделение Нафта Печат : металните е индустриски одделение нафта печат, прецизност навој, лесна конекција, висок квалитет на навој интерфејс, тесни заклучување и ротација.Контрола на Брзината, како Ви се Допаѓа : брзината на маснотии е под контрола, толку е поголема притисок, побрзо брзина ќе биде намалена или зголемена, во зависност од ситуацијата.Функција : 1. Висок Притисок Транспарентен Експлозија Доказ Цевка : Ова маснотии користи висок притисок транспарентен експлозија доказ цевка за да се набљудуваат на нафта јачина на звук.2. Контрола на Брзината, како Ви се Допаѓа : брзината на маснотии е под контрола, толку е поголема притисок, побрзо брзина ќе биде намалена или зголемена, во зависност од ситуацијата.3. Индустриски Одделение Нафта Печат : металните е индустриски одделение нафта печат, прецизност навој, лесна конекција, висок квалитет на навој интерфејс, тесни заклучување и ротација.4. Одлични Перформанси : во Споредба со било батеријата на пазарот, одлична батеријата пакет структура, електронска опрема и перформансите може да обезбеди повеќе работа на плаќање и повеќе работа во животот на батеријата пакет.5. Максимална PSI : работниот притисок на маснотии е да се обезбеди PSI до 6000-7000.Спецификација : Предмет Тип : Маст Gun Material : ABS+Алуминиумски Легури+Brass Voltage : AC 80-240 VMaximum Црево Притисок : 1000 PSITransparent Цевка Масло Капацитет на Складирање : 600cc Maximum Работен Притисок : 6000-7000 PSIOil Излез На Пиштол : 110-130g Working Температура : -20~50℃Употреба : Багер за Подмачкување, Земјоделска Машинерија, Опрема, Автомобилот Одржување, Камион Опрема, Брод Опрема, Механички Equipment Shipment со Поддршка на Батеријата, Батерија : на Батеријата Модел : Литиум Battery Battery Тип : Литиум Battery Battery Капацитет : 5000m Ah Пакет Листата : 1 x Маснотии Пиштол 1 x Лактот 1 x Спојка 1 x Батеријата 1 x Полнач 1 x Прирачник за Корисникот 1 x Складирање Кутија Забелешка : не користете маснотии во влажни или дожд вода, може да предизвика штета на вашето тело.

R

Слични производи