.

.

Навремено Отскокнување Навлажнувачки Мулти Balm Стап

Навремено Отскокнување Навлажнувачки Мулти Balm Стап

DEN 479.76
Количината на стоката

Помага да се формира влага бариера за долготрајна хидратација и да се зголеми трајна моќ на шминка.Помага да се намали порите и помага да се формира влага бариера за долготрајна хидратација и да се зголеми трајна моќ на шминка.На свилен мазна навлажнувачки balm обезбедува моќен анти-стареењето бенефиции.Го стимулира производството на колаген за да се врати еластичноста на кожата.Може да се примени како lip balm или да се создаде dewy-во потрага тен.СВИЛЕН МАЗНА Мулти-влага balm(0.246 мл) Употреба : Ден / Ноќ Тип на Производ : Лице Balm Кожата се Однесуваат на : Сувост/Хидратација, Униние/Сјај на Кожата Тип : Нормална, Мрсна, Сува, Комбинација, Чувствителни.ОПИС : Формулиран со лосос комплекс, колаген и PDRN, оваа хидратантна balm може да се пофали моќен анти-стареењето бенефиции и може да помогне да се стимулира производството на колаген за да се врати еластичноста на кожата.Исто така, може да се користи како lip balm.Се применуваат нежно околу области склони кон фини линии и брчки.ПРИДОБИВКИ : навлажнувачки balm за мулти-употреба; Помага да се формира влага бариера за долготрајна хидратација и да се зголеми трајна моќ на шминка; Може да се примени како lip balm или да се создаде glowy-во потрага тен; Исполнет со Лосос Комплекс како што е Лосос Колаген и Лосос PDRN, со што се зголемува синтезата на колаген во кожата за да се врати еластичноста на кожата и ефикасно; Помага да се намалат порите, ја зголемуваат еластичноста на кожата и сјај, додека намалување на појавата на брчки; и НАСОКИ : Во последниот стадиум на нега на кожата, се применуваат нежно на лицето или сува кожа област.Тоа може да се користи пред да се направи шминка, па дури и по шминка, нежно се применуваат стап на кожата и додадете го во области кои треба сјај и влага за dewy, светли кожата.

R

Слични производи