.

.

SILPECWEE 20 Листови Солидна Боја Нокти Налепници Целосна Помине Обвива Само Лепило лак Ленти за Жените Помине Ленти Вистински лак на Ноктите Уметност Додатоци со 1pc Нок

SILPECWEE 20 Листови Солидна Боја Нокти Налепници Целосна Помине Обвива Само Лепило лак Ленти за Жените Помине

DEN 287.76
Количината на стоката

Пакет Содржина - 20 листови лак налепници за жените + 1pc нокти датотека.секој лист на мерки за прибл. 10 x 5.5 cm/ 4 x 2.2 инчи, вкупно 280 парчиња и 7 различни големини, удобен за носење и чување без да се води до многу простор.Елегантен Дизајн - SILPECWEE солидна боја на ноктите ленти, модерен и променливи бои, длабочината на појавување и боја од тебе, посебни и уникатни помине уметност ефект, што овозможува да се направи на различни стилови на помине уметност дизајн според вашето расположение или сцена.Зошто Да Се Избере ? - 100% реално лак, не-токсични, нема меурчиња, 7-14 дена долготрајни, и бремени жени, исто така може да го користите безбедно.погоден за професионалци салон или дома.Лесен За Употреба - нокти ленти се самолепливи, можете да се држиме за вашите нокти површина директно, пријателски за почетници, можете да нанесете слој на лак за да го запечати ако сакате да се задржи подолго време.Совршен Подарок - нашите нокти налепницата ќе биде фаворизирана од страна на повеќето жени и девојки, Тоа е апсолутно умно е да се даде себе како подароци за мајки, сопруги, девојки, ќерки, големите партии, свадба, датира, секојдневниот живот.

R

Слични производи