.

.

Hairro Вистински Човечка Коса Клип во Екстензии 14 Инчен Долго Нагласи #12/613 Златниот Браун се Меша Кајгана Русокоса 60g Тенка 8 Компјутери 18 Клипови Директно Клип за Чове

Hairro Вистински Човечка Коса Клип во Екстензии 14 Инчен Долго Нагласи 12/613 Златниот Браун се Меша Кајгана

DEN 909.60
Количината на стоката

【Додадете должината и јачината на звукот во секунди】не треба да почекаме за раст на косата.Добро за било какви прилики, најбрзиот поправка за лош коса се намали. 【100% Реално Remy Човечка Коса】за Разлика од синтетички влакна на косата екстензии кои се само за occassional употреба, Hairro човечка коса екстензии е толку жив, мека и свиленкаста само како свој коса.Тие се чувствуваат удобно и реални за секојдневно носење, како и било какви посебни occassions, и никој не ќе го најдете вашиот secrect. 【За Количеството】 8 компјутери 18 клипови во собата.Тежина на клипот во косата поставува varys во должина : 14"-60g/ 16"-65g/ 18"-70g/ 20"-70g/ 22"-75g/ 24"-80g.Да се водат на косата на целата глава,обично ние треба 100g-150g на косата, сепак, да додадете волумен, 70g-100g е доволно. 【Природна Коса крајот】 косата е за 2cm подолго од означената должина, овозможувајќи ви да го намали за тесно да одговараат на вашата коса должина и да се избегне тенка излезе на крајот. 【Повеќе избори】клипот на екстензии за коса доаѓа во 21 различни бои, вклучувајќи цврсти, пијано и ombre боја.Ако ви се најде тоа тешко да се вклопуваат во вашата коса, исто така тие можат да се бојадиса и избелени.Ве молиме да се забележи дека само природни црна боја може да се избелени, другите бои може да се бојадиса потемна.Време е да го направите тоа самите.Целосна долга коса, нема повеќе чекање!. [Супер Лесно] не треба да се биде професионален коса салон, нашата коса екстензии се со цел да им помогне на сите добие стилот таа сака.Клипот во секогаш кога сакате, секси и модата веќе не е сон. [Штета] Коса се чистат преку професионални процес, клипови се покриени со силикони, апсолутно никаква штета на вашата коса и скалп. [Повеќе Фризура Options] Свадба, матурска, прво датум?Сакате вашата коса долг денес и кратки утре?Да, можете да го промените вашиот стил и во секое време.Љубезно Ве Потсетам : .Со оглед на светлината и различни монитор, точната боја може да биде малку поинаков од сликата покажа.Боја За Појавување На : .Само пратете ни слика и нашиот стручен тим ќе ви даде предлог како е можно поскоро.

R

Слични производи